Jaka dieta w nerwicy lękowej?

Witam, można jeść, a czego nie można w nerwicy lękowo-depresyjnej? Prosze o porade.

Dzień dobry.

Nerwica lękowa nie ma bezpośredniego "połączenia" ze stosowaną dietą, dlatego wydaje się, że nie ma specjalnych przeciwwskazań bądź wskazań spożywania bądź nie określonych potraw.

Pozdrawiam.

Witam,
nerwica w rozumieniu medycznym nie jest skutkiem diety,więc nie dieta jest sposobem leczenia.Polecam zasięgnięcie pomocy poradni zdrowia psychicznego lub psychoterapeuty.Być może,częścią pomocy będzie dieta,ale nie podstawą.I nawet w zaburzeniach jedzenia,które są z jedzeniem bardzo związane,problem leży głębiej i do niego się dociera w leczeniu.
Polecam i zapraszam.