Jaka jest interpretacja PLT i PCT u kobiety?

Jaka jest interpretacja PLT i PCT? KOBIETA , 33 LATA , IMIELIN Witam Proszę o interpretację wyniku mam 33 lata podwyższone PLT wynik 505 podwyższone PCT. Wynik 0,45 podwyższone LYMPH wynik 3.31 podwyższone EO 0.37 i EO % WYNIK 4.8 Dotego od 10 miesięcy powiększone węzły szyjne i karku przypadkowo wykryty guz na tarczycy osłabienie wieczne zmęczenie poty nocne i swędzenie skóry ostatnio z badania wyszło helicobakter ból w lewej prawej stronie brzucha i lewej nerki Z góry dziękuję Bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wszytskich wyników będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie i decyzja np o konsultacji hematologicznej