Jaka jest interpretacja wyników gastroskopii i Gastritis chronica atrophica?

witam prosze o interpretacje wynikow gastroskopii. Gastritis chronica atrophica (mat. I) (M-4300) oesophagitis chronica M-43000 nabłonek wielowarstwowy płaski z cechami odczynowego pobudzenia warstwy podstawowej i przypodstawnej . Konieczna jest kontrolna biopsja (mat. II) mat. w cał. 2 bl. dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka i przewlekłe zapalenie przełyku proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa