Jaka jest norma pęcherzyka ciążowego?

Witam, Jestem w 7 tygodniu ciąży (ostatnia miesiączka w dniu 08.10). Badanie USG wykazało pęcherzyk ciążowy z echem zarodka, czynność serca widoczna, miarowa, ale pęcherzyk żółtkowy o śr. 6,7 mm (większy w stosunku do wieku ciążowego). Proszę o odp. jaka jest norma pęcherzyka w tym tygodniu, czy jest to duże odstępstwo, czy oznacza to coś nieprawidłowego, czy powinnam się martwić?

W celu udzielenia odpowiedzi proszę o podawanie wszystkich danych np. czynność serca-ile uderzeń na minutę?, echa zarodka-jaki jest wymiar CRL i jaki jest to tydzień ciąży wg. wymiaru CRL? wtedy jest możliwe udzielenie odpowiedzi. Wskazna diagnostka USG za 4 tygodnie.