Jaka może być przyczyna dysproporcji pomiędzy piersiami?

Jestem kobietą i mam 19 lat. Dlaczego jedna z piersi nie rośnie prawidłowo wygląda jakby zatrzymała się w rozwoju wiem ze piersi mogą się różnić ale nie aż tak.moje piersi wyglądają jak pomarańcza i mandarynka, a to jest podejrzane.czy jest jakaś szansa że one się wyrownaja? A może jakieś sposoby na ich wzrost? Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza endokrynologa i ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć