Jaką należy stosować dietę na czas grypy?

Witam Dlaczego gdy chorujemy np. mamy grypę, przeziębienie, ból gardła itd jedzenie takiej osobie nie smakuje, ( nie wyczuwamy smaków) mimo że wcześniej taka osoba mogłaby jeść takie jedzenie tonami? Proszę nie mylić tego z brakiem apetytu bo apetyt jest ... Jak z tym walczyć, lub jaką należy stosować dietę na czas grypy, przeziębienia, itd ?

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim diete pełnowartościową, co do czucia smaku jest to cieżko coś innego zastosować poniewąz wynika ono najczesciej z kataru, dlatego potrway mogą niesmakować.