Jaka powinna być prawidłowa waga dla kobiety o tym wzroście?

Jaka powinna być prawidłowa waga dla kobiety mierzącej 150 cm wzrostu? Mam 25 lat i ważę 51 kg.

Dzień dobry
Według wskaźnika BMI prawidłowa masa ciała przy Pani wzroście mieści się w granicach od 42 kg do 56 kg.
Według wzoru Lorentza prawidłowa masa Pani ciała wynosi 50 kg (nadwaga przy (55) kg).
Według wzoru Creffa Twoja prawidłowa masa ciała wynosi 47.3 kg (nadwaga przy (52) kg).

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk