Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Woda Zuber a działanie lecznicze

Jaki jest mechanizm działania leczniczego wody Zuber? Podobno obniża poziom cukru we krwi, wzmaga metabolizm białkowo- tłuszczowo-węglowodanowy, powoduje przewagę glikogenolizy nad glikogenogenezą, wzmaga spalanie tłuszczu, wzmaga procesy katalizy i utleniania tkankowego, obniża poziom kwasu moczowego. To informacje oficjalne z Krynicy, ale jaki jest mechanizm fizjologiczny-biochemiczny tego nie podają. Pytam, bo skład, to w 95% to NaHCO3 i H2O. Czy efekty fizjologiczne można wyjaśnić alkalizacją organizmu? Jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda działanie wody Zuber. Jakie dokładnie woda Zuber przynosi korzyści? Czy woda Zuber stosowana samodzielnie da takie efekty, jakie są podane w oficjalnych informacjach? Czy jest to w ogóle możliwe? Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu

Dieta odchudzająca dla cukrzyka

Czy osoba cierpiąca na cukrzycę może być na diecie odchudzającej? Dowiedz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - diabetologa prof. Władysława Kornafela.

To jest wpływ dużej zawartości składników mineralnych w wodzie i ich proporcji. Wodę taką stosuje się w lecznictwie pomocniczo, samo picie wody bez zmiany diety nie obniży poziomu cukru we krwi czy nie poprawi metabolizmu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy