Jaki jest powód bólu w klatce i uczucia braku powietrza?

Ucisk w klatce piersiowej, ciezki oddech, ropna i biala wydzielina rano i przez reszte dnia, zatkany nos szum i pisk w uszach, brak swobodnej mowy, szybkie meczenie bol w plecach, kaszel z naciąganiem do wymiotow, senność, osłabienie brak checi do czego kolwiek, zatkany nos, brak uczucia powietrza w sobie, uczucie jakbym glowy nie miał na karku czasowe oglopienie niezdarność, dezorientacja, glowa sama opada w dol, nie mogę takjakby wrocic do pozycji "domowej" Proszę o pomoc bo nie mogę zyc norma

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć