Jaki jest powód braku erekcji podczas pieszczot z partnerką?

Witam, mam 20 lat. Ostatnio podczas zabawy intymnej z moją partnerką mój członek nie mógł stwardnieć. Była to dla mnie bardzo stresująca sytuacja, było mi głupio i nie potrafiłem tego wyjaśnić. Gdy ona masowała mnie po członku nie czułem jej dłoni. Muszę dopowiedzieć że w ten sam dzień członek normalnie stawał przy samym całowaniu. Robiliśmy to wieczorem i wydaje mi się że podnieciłem się zbyt wiele razy (ale to tylko moja teoria). Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!

Nie jest obowiązkowe uzyskiwanie pełnej erekcji każdorazowo, przy wszystkich zbliżeniach. Sporadyczny, jednorazowy brak erekcji jest naturalny i zdarza się większości mężczyzn. Może wynikać np. z pozostawania w okresie refrakcji, stresu, braku aktualnej potrzeby seksualnej lub paradoksalnie bardzo silnego podniecenia itp.

Pozdrawiam!