Jaki jest powód braku możliwości wzięcia pełnego oddechu?

Witam! Mam 23 lata, od jakiegos czasu nie umiem wziąć pełnego oddechu, przy ziewaniu mam dokładnie tak samo, ze nie umiem do konca ziewnac, czasem kiedy probuje wziac oddech pelny udaje mi sie to, ale zaczynam odczuwac bol w klatce piersiowej, podejrzewam ze to przez pylki aktualnie pylacej topoli, takie biale pluszaki, ale generalnie moj problem to problem z pelnym oddechem, zauwazylem ze mija mi on kiedy odessie jakis sluz z krtani, wowczas problem chwilowo znika, co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć