Jaki jest powód pieczenia podczas oddawania kału u kobiety po porodzie?

Witam 2 miesiace temu urodzilam córeczkę, ok 3 tyg po porodzie podczas wypróżniania zaczęłam odczuwać ogromny ból, ostatnio pojawiła się krew podczas wypróżniania i silne pieczenie w trakcie wypróżniania jak i pare godz po, nie moge dlugo siedziec, zmieniłam diete, pije duzo wody, nie jjem jasnego pieczywa ani makaronow. Uzywam czopkow i kremow na hemoroidy i nic, zero poprawy, codziennie przy porannym wypróżnianiu ocdczuwam straszny bol, i przez caly dzien mnie piecze. Co mam robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć