Jaki krem będzie odpowiedni dla mężczyzny?

Cześć, Szukam dobrego kremu dla mężczyzn "na wszystko". Nigdy nie miałem żadnych problemów ze skóra, aż do momentu w którym zacząłem brać leki przeciwdepresyjne. Od ich odstawienia dostałem trądziku, teraz raz za czas biorę doraźnie lek, który od czzasu do czasu powodu jakieś wypryski. Ogólnie szukam kremu, "najlepszego" kremu, który pomoże mi ogarnąć skórę twarzy pod każdym względem, wypryski, przebarwienia, syfy i wgl.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT 5 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

dziękujemy za zaufanie oraz zadanie pytania na naszej stronie.

Wspomina Pan o wielu problemach skórnych – na twarzy dostrzega Pan trądzik, przebarwienia, inne niedoskonałości. Stąd trudno polecić jeden konkretny preparat, który zaradzi wszystkim problemom. Być może okaże się, że będzie Pan potrzebował kilku produktów. Warto jednak zacząć od kremu nawilżającego i zachęcamy, aby był to kosmetyk z apteki, dzięki temu występuje mniejsza szansa na wywołanie uczulenia.

Przede wszystkim jednak zachęcamy do wizyty u dermatologa. Specjalista po obejrzeniu Pana cery, będzie mógł określić najlepszy dla Pana plan pielęgnacyjny.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z artykułami na temat pielęgnacji skóry problematycznej:

https://uroda.abczdrowie.pl/cera-tradzikowa

Tu też znajdzie Pan kilka porad, jak dbać o skórę:

https://uroda.abczdrowie.pl/10-porad-dla-mezczyzn-jak-pielegnowac-skore

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.