Jak poradzić sobie z niedoskonałościami skóry?

Dzień dobry, już nie wiem co robić, mam wrażenie, że z każdym dniem moja cera wygląda gorzej. Nie mam problemu z trądzikiem, sporadycznie wyskoczy mi coś przed okresem - po tych wypryskach zostają mi czerwone zmiany, które za nic nie chcą zejść. Podczas tych dwóch miesięcy kwarantanny mam wrażenie, że te przebarwienia ( choć nie wiem czy można to tak nazwać) nie ruszają się nawet na milimetr, gdzie normalnie znikały po tygodniu, maks dwóch. Pojawiło mi się też dużo zaskórników na policzkach w postaci nieestetycznych maleńkich krostek. Staram sie pilnować pielęgnacji: 2 razy w tygodniu robię peeling z tołpy, codziennie używam kremu nawilżającego i kremu korygującego niedoskonałości z tołpy, do tego serum z miya z prebiotykami. Na czerwone przebarwienia co noc nakładam również pastę lassari, czasem sudokrem. I nic się nie rusza kompletnie. Może to kwestia reakcji które zachodzą przez mieszankę tych wszystkich rzeczy? Czy to już problem z niedoborami w organizmie? może stres?

Dzień dobry, niestety bez zobaczenia Pani problemu na żywo, ciężko jest podać przyczynę pojawiania się zmian skórnych. Powodem może być silny stres, zmiany hormonalne, czy też ekspozycja na słońce. Najlepszym rozwiązaniem byłaby konsultacja, podczas której po dokładnym przeanalizowaniu kondycji Pani skóry, można dobrać właściwe postępowanie. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.