Jaki krem jest najlepszy na cerę trądzikową?

Witam Chcialbym się zapytać jaki krem jest najlepszy na cerę trądzikową. Mi polecono Davercin w żelu i 4Akne krem polskiej firmy. Co jest według was lepsze? Co jeszcze możecie mi polecić Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Davercin jest preparatem na receptę więc zapewne został zalecony przez lekarza, który miał możliwość zbadania. Proszę zatem stosować zalecone preparaty. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.

Polecam konsultację u dermatologa, dobranie odpowiednich maści, leków, zabiegów które wyleczą trądzik. Bez obejrzenia stanu skóry ciężko jest doradzić jakikolwiek preparat.