Jaki skuteczny lek na trądzik nasilony przed miesiączką?

Skuteczny lek na trądzik?Od wielu lat zmagam sie z tradzikiem.Najwięcej krost wyskakuje mi przed miesiaczka jak i po ale trochę mniej i są lekko czerwone i bolące,stosowalam wcześniej bratek i krosty mi troche poznikały,stosuję też maść cynkową pomaga ale nie do końca.I mam tak że stare do końca nie poznikaja a już pojawiaja sie nowe.Proszę o poradę.

Witam. Najskuteczniejsze preparaty na trądzik dostępne są tylko i wyłącznie na receptę w związku z czym sugeruje konsultację z dermatologiem który dokładnie obejrzy skórę i wdroży odpowiednie leczenie.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u dobrego dermatologa, po obejrzeniu skóry dobierze on odpowiednie leki do stosowania na skórę, jesli będzie potrzeba również leki doustne i zabiegi lecznicze. Maścią cynkową trądziku się nie wyleczy.