Jakie badania mogę jeszcze zrobić przy tych dusznościach?

Witam od października mam duszności ( cięzko mi sie oddycha ) Byłam juz u kilku lekarzy i nie wiedzą co mi jest. Leczono mnie na nerwicę ale nic nie pomagało . Później stwierdzono ze mam niedoczynność tarczycy ale już biorę leki . Endykrynolog stwierdził ze te dużnosci nie mogła spowodować tarczyca .Byłam u kardiologa i robiłam badania i wyszło wszystko ok. Póżniej poszłam do ginekologa bo podejrzewali ze to wina moich tabletek antykoncepcyjnych wiec je odstawiłam odrazu . Zrobilam se również badanie piersi ,usg i hormony . Prześwietlenie płuc też zrobiłam i jest ok wszystko . Ps . Mam 41 lat i pracuje na basenie Dusznosci sie zmniejszyły ale dalej cieżko mi się oddycha . Proszę o pomoc co mogę jeszcze zrobić za badania .

Witam Panią,
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Czy w Pani życiu wydarzyło się coś szczególnego?
Jak Pani funkcjonuje od strony psychologicznej?
Jeżeli wyniki badań są w porządku, to opisane przez Panią objawy
mogą mieć podłoże emocjonalne.
Możliwe, że problem jest natury psychologicznej.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji, po wnikliwym
wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Bardzo ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby jak najprędzej
rozpoczęła Pani leczenie lub psychoterapię.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychologiem
i ewentualnie do spotkań terapeutycznych,
podczas których odzyska Pani spokój i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl