Dlaczego mam ucisk i kłucie w klatce piersiowej?
Witam . Mam 29 lat od jakiegoś czasu czuje ukucia i uciski w klatce piersiowej zazwyczaj po lewej stronie . Zrobiono mi ekg, usg serca holter ekg 48h według kardiologa nic się poważnego nie dzieje . Dodatkowo wyniki z krwi są w normie kolonoskopia i gastro też ok . Czasami w sterujących sytuacjach czuje zawroty głowy i po czasie zaczyna się kłucie w klatce . Czy to nerwica ? Jak sobie z tym poradzić.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Witam Pana,
Nie wspomina Pan nic o tym, jaki tryb życia Pan prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pan jakieś stresujące sytuacje?
Czy w Pana życiu wydarzyło się coś szczególnego?
Jak Pan funkcjonuje od strony psychologicznej?
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe,
że Pana dolegliwości mają podłoże psychologiczne,.
Możliwe, że źródłem Pana dolegliwości jest brak snu,
przeżywane emocje, stres czy przemęczenie.
Objawy, które Pan opisuje, nogą sugerować
zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji, po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu
okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Żeby skutecznie Panu pomóc, należy poznać
dokładnie naturę problemu, dotrzeć do jego źródeł
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do skonsultowania problemu z psychologiem
i do spotkań terapeutycznych, podczas których odzyska
Pan równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl