Co znaczy ten ciężar w klatce piersiowej?

Witam Wszystko zaczęło się od uczucia niepokoju strachu w klatce piersiowej bez boli itp ekg wykazało częstoskurcz. Zrobiłam badania morfologia tsh troponiny biochemia ... Kardiolog stwierdził nerwice stosowstosowalam betalock I pramolan po tygodniu tych leków było super p9 czym dostałam dusznosci jakbym nienoddychala A powietrze było dla mnie zimne. Udałam się na sor gdzie ponownie wykonano mi te same badania i rtg pluc wszystko w normie. Nie wiem już co robić. Jakie leki brać miałam też concor cor Ale po nim czuła. Dodatkowe skurcze serca chwilami. Ciągle czuje taki ciężar w klatce jakby brak możliwości złapania tchu .....bicie serca czasem ....pomóżcie

Witam Panią,
Nie napisała Pani o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Czy w Pani życiu wydarzyło się coś szczególnego?
Jak Pani funkcjonuje od strony psychologicznej?
Jeżeli wyniki badań są w porządku, a lekarz stwierdził u Pani
nerwicę, to zapewne tak jest.
Objawy, które Pani opisuje wskazują na zaburzenia nerwicowe,
które przyczyniają się do odczuwania różnych nieprzyjemnych
objawów somatycznych.
Postawioną diagnozę można potwierdzić lub wykluczyć
tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Żeby skutecznie Pani pomóc, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby podjęła Pani leczenie,
psychoterapię.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychologiem
i ewentualnie do podjęcia psychoterapii, podczas której uwolni się
Pani od lęków i odzyska Pani równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie,

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl