Jakie badania wykonać podczas spuchnięcia jelit?

Witam, Niedawno odebrałam badania kalprotektyny i wynika z nich, że mam nadwyzke o 15mg, ponieważ norma to 50mg/kg. Dodam, że byłam też niedawno w szpitalu, miałam robione usg oraz inne badania podstawowe, np rtg, krew. Z badań wynika, że nie mam uszkodzeń na narządach, czy jakiś zmian zapalnych, tak powiedział lekarz. Jedynie spuchniete jelita. Miałam krew w kale, teraz osłabienie, częste bóle brzucha. Kolonoskopie dopiero za jakiś czas. Co mogę jeszcze zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego . Sadze ze kolonoskopia będzie w tym przypadku kluczowa