Jakie badania wykonać przy nadmiernym poceniu?

Mój dziadek, który ma 59 lat bardzo się poci, nawet po zjedzeniu ciepłego obiadu jest mokry od potu łącznie z włosami. Co 2-3 tygodnie jest przeziębiony. Robił już badania u endokrynologa, immunologiczne, u specjalisty chorób wewnętrznych, mikrobiologiczne, hematologiczne i wszystko jest w porządku. Jakie badania jeszcze może zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko coś doradzić nie znając dokładnie badań które zostały wykonane,rozumiem że wszystkie hormony zostały sprawdzone. Może tylko doradzić wizytę u dermatologa i ocenę gruczołów potowych.
Pozdrawiam