Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie badanie krwi wykonać na obecność grzybów Candide?

Witam mam pytanie, robiłam test śliny na grzyba Candidę, i niestety wyszedł on pozytywnie czyli jakbym go miała.. na 100 objawów mam prawie 90... jaki test z krwi wykonać i czy wybrac się z tym do lekarza internisty? Nie mogę przez to schudnąć a staram się
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Zatrucia grzybami - metody leczenia

W przypadku zatrucia grzybami może dojść do poważnego zniszczenia wątroby, a wtedy konieczne może być wykonanie dializy wątroby. Na czym polega taki zabieg? Wyjaśnia to toksykolog, dr Piotr Burda.

' Candida ogólnoustrojowa ' to bardzo popularna ostatnio wyimaginowana przypadłość. Wymyślona oczywiście by naciągać ludzi na drogie badania i 'terapie'. Jeśli jakieś dolegliwości panią niepokoją to proszę udać sie do lekarza POZ(rodzinnego). Jeśli chodzi o masę ciała to polecam wizytę u dietetyka (nawet on-line).

Serdecznie zapraszam.
Poradnia Dietetyczna Lubczyk

0

Test "śliny" wychodzi pozytywnie u 90% ludzi i nie jest miarodajną metodą diagnostyczną. Niektórzy zalecają badanie metodą biorezonansu lub badanie tzw. żywej kropli krwi. Niestety nie ma skutecznych leków eliminujących grzyba - konieczna jest zmiana sposobu odżywiania - przede wszystkim wyeliminowanie cukrów, spożywanie jogurtów naturalnych i produktów kiszonych.

https://terapiaslomka.wordpress.com/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy