Jakie badanie wykonuje się na uszkodzenie ślimaka bądź błony bębenkowej?

Witam. Od 2 lat choruje na szumy uszne,odwiedziłam już wszystkich chyba lekarzy bez rezultatu. Wniosek wysoki cholesterol 300 - tabletki na zbicie. Bolerioze - 15 dni antybiotyku. A szumy były tak są. Tomograf - brak guza. Laryngolog zrobił płukanie uszu, lewe ok ale prawe gdzie są szumy gdy wlewał wodę czułam się tragicznie jakby ta woda szła do oka rezultat zrobiło mi się słabo i lekarz przerwał płukanie. Audiometria jeszcze mi pozostała ale niestety wolne miejsce dopiero na czerwiec. Co mogę jeszcze zrobić? Te szumy są ciągle wgl nie przestaje mi piszczeć. Jakie badanie się wykonuje na uszkodzenie ślimaka bądź błony bębenkowej? Z góry dziękuję za odp

Właściwie nic jeszcze nie zrobiono.
Endoskopia ucha. Badania sluchu tonalne impedancyjne slowne vep vemp sep vng bera usg doppler rtg kregoslupa hormony........itd