Jakie będzie najlepsze rozwiązanie dla moich zębów?

Mam 29 lat i górne mleczne trójki. Ortodonta odradza ściąganie trójek stałych poprzez możliwość uszkodzenia korzeni sąsiednich zębów. Chirurg szczękowy odradza usuwanie zawiązków trójek przez prawdopodobnie duże ubytki w kości po usunięciu. Jakie najlepsze i najtrwalsze rozwiązanie w tym wypadku? Zależy mi na wysokiej estetyce. Czy mosty ceramiczne imitują na tyle własne zęby że nie widać ich z zewnątrz?

Proszę udać się jeszcze do innego lub nawet dwóch ortodontów aby potwierdzić diagnozę. Ubytki kości po usunięciu zatrzymanych zębów nie są problemem, po usunięciu zęba wypełnia się przestrzeń materiałem kościozastępczymi całość bardzo dobrze się goi i można w przyszłość implantować, konieczne wykonanie tomografii i dokładna ocena 3D. Most w odcinku estetycznym jest zawsze wyborem kompromisowym.