Jakie ćwiczenia przed ciążą, aby zachować sylwetkę po porodzie?

Jakie ćwiczenia wzmacniające wykonywać przed ciążą lub w ciąży by po porodzie wrócić do dawnej szczupłej sylwetki

Nie ma to wiekszego wplywu. Trudno to przewidziec jak zachowa sie Pani cialo podczas ciazy, ale na pewno ogolna sylwetka "fit", miesnie brzucha i brak nadwagi beda pomocne w powrocie do formy