Ćwiczeniapo cięciu cesarskim dla 43-latki

mam 43 lata rok temu urodziłam synka przez cc choruje od 13 lat na nadciśnienie tętnicze jakie ćwiczenia mogę wykonywać aby powrócić do dawnej wagi

Witam,
po roku od porodu można wykonywać wszystkie formy ćwiczeń. Najlepiej zacząć od umiarkowany wysiłku- spacerów, pływania, pilatesu. Z czasem wprowadzać też ćwiczenie aerobowe czyli np. trucht, marszobiegi, jazda na rowerze.
Polecam ćwiczenia na piłce, z taśmami theta-band, z lekkimi obciążeniami np. butelkami wody.
Najważniejsza jest systematyczność, ćwiczenia należy wykonywać przez około godziną minimum 3 razy w tygodniu. Do tego zdrowe odżywianie i na pewno uda się Pani wrócić do swojej wagi.
Pozdrawiam