Jakie deserki podawać dziecku po 5 miesiącu?

Jakie deserki i obiadki po 5 miesiacu

Dzień dobry,

Dziecku w 5 -6 miesiącu dopiero się wprowadza pojedyncze produkty, a nie całe dania.
Na deser można podać gotowane / skrobane jabłuszko, marchewkę przecieraną z odrobiną oleju lnianego lub dobrej jakości oliwą z oliwek, a także kaszkę kukurydzianą na wodzie z jabłuszkiem, bananem,a po ekspozycji na gluten kaszka manna na wodzie z owocami.
Jeżeli chodzi o obiadki to przede zupki jarzynowe (marchewka, brokuł, ziemniak, pietruszka), a także męsko ( indyk, królik, cielęcina) z warzywami lub zamiast mieska gotowany łosoś (około 15 -20g) 2 razy w tygodniu.