Jakie hormony przebadać, aby stwierdzić aseksualność?

Jestem w trakcie terapii psychologicznej. Chciałabym z niej wywnioskować czy jestem aseksualna. Zasugerowano mi "badania hormonów żeńskich". Jakie konkretnie hormony mam przetestować? Nie chcę konsultować się z lekarzem rodzinnym i w związku z tym zbadam się prywatnie w laboratorium diagnostyki. Zalezy mi by nie przepłacać i nie dać się naciągnąć na wszystkie możliwe badania tylko to, co jest mi rzeczywiście potrzebne.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

"Aseksualność" nie jest wskazaniem do oznaczania poziomów hormonów. Raczej mimo wszystko powinna się Pani udać do lekarza ginekologa, aby ustalić odpowiednią diagnostykę, bo bez osobistego kontaktu z pacjentem ciężko to ustalić, szczególnie w takim przypadku. Przepraszam, że odpowiedź jest tak ogólna.