Jakie leczenie przy ropniu?

witam moja 17letnia corka od 3 tyg lezy w szpitalu bierze antybiotyki metronidazol biodacyne i meronem oraz hydrokortyzol, po kolonoskopi jaka miałą robianoa we wrześniu obraz wyszedł ze nie stwerdza się choroby crohna lekarze lecza ja właśnie w tym kierunku obecnie pzrebywamy na chirurgii ma drenowany ropien.jest odżywiana tylko dożylnie ma niski potas dostakrew mam wrazenie ze wszystko stoi w miejscu błagam pana o pomoc,,,dziecko płacze i jest załamane a ja wypłakałam już chyba wszystkie łzy

Lek. Tomasz Budlewski

Z opisu wynika iż leczenie jest prawidłowe i optymalne , czy została stwierdzona etiologia ropnia ?