Jakie leki zastosować przed kolonoskopią?

Wszystko to co zrobiłem, robię i zrobię, może być spowodowane przez kogoś innego. Witam, chciałbym wykonać kolonoskopię. Problem polega na tym, że prywatnie, tak więc dostęp do leków przeczyszczających które używa się przed kolonoskopią, jest utrudniony, bo chyba większość jest na receptę. Można zastosować jakieś alternatywy które nie wymagają recepty? Jeżeli tak, to jakie?

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu otrzymania recepty