Jakie mogą być konsekwencje takich rzeczy?

Na usg połówkowym 19tydzień wykryto u dziecka że jedna nerka jest umiejscowiona przy pęcherzu moczowym a w drugiej jest powiększone wejście moczowodu do nerki (układ miedniczkowo-kielichowy). Jakie mogą być konsekwencje takich rzeczy. Poinformowano mnie że tak może być u dzieci z zespołem Downa jakie jest prawdopodobieństwo?

na pewno wymaga to oceny USG po porodzie, odnośnie z. downa - proponuję omówić to z ginekologiem prowadzącym ciążę czy są jakiekolwiek cechy tego zab. chromosomalnego u płodu w obrazie usg