Jakie mogą być przyczyny problemów z koncentracją u 33-latka?

Witam, Pracuje w korporacji przy komputerze i mam kontakt z klientami. Od dłuższego czasu mam problem z koncentracją i zapamiętywaniem podczas rozmowy nie tylko z klientami, ale także z kolegami i koleżankami z pracy. Nie pamiętam co do mnie się mówiło parę min wcześniej. Podczas pracy przy komputerze nie mogę się skoncentrować. Podczas rozmowy znam odpowiedź na zadawane pytania, ale i tak mam problem czasem z wysłowieniem się. Podczas pracy przy komputerze mam mroczki przed oczami, ból głowy, który promienieje. Z dnia na dzień staję się to bardziej uciążliwe. Biorę magnez i jakieś tabletki na koncentracje, ale nic nie pomaga. Mam 32 lata

Wskazana konsultacja neurologiczna, lekarz zdecyduje o konieczności badania KT lub MR głowy. Warto również wykonać testy pamięci u psychologa które obiektywnie potwierdzą (lub nie) zaburzenia pamięci. Jesli wszystkie badania w normie wskazana obserwacja w kierunku zaburzeń depresyjnych lub nerwicowych. Pozdrawiam