Jakie przyczyny dwóch poronień?

Mam 3 letnie zdrowe dziecko, poźniej dwa razy poroniłam w 6 tygodniu ciaży, ostatnio w lipcu. Szukam przyczyny i jak narazie żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Moje pytanie brzmi co moge zrobić żeby móc zajść w ciąże i donosić zdrowe dziecko? Odnośnie badań, cytologia ok, hormony płciowe w normie, tokso przechorowana, cmv i chlamydia ujemne, morf w normie. atpo w normie, atg 5,92IU/ml przy normie 0-4,11, hct 35,8% tsh 2,560, ft3 5,22, ft4 16,4 endo dał mi 1/2 tabl euthyroxu 25, czy to coś da?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania hormonalne u Pani i badanie nasienia u męża. Jeżeli tu bedzie wszystko ok to badania kariotypu u obojga