Jakie są konsekwencje takiego rozwoju kończyn w 20. tyg. ciąży?

Jestem w 20 tygodniu ciąży. Na ostatnim badaniu USG (4 dni temu) rozwój kończyn i tułowia został oceniony na 20 tydzień a wielkość główki na 18 tydzień. Martwi mnie to. Proszę o informację o przyczynach i konsekwencjach. Dodam, że dziecko ułożone jest poprzecznie, a łożysko zasłania ujście dróg rodnych.

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie usg jest badaniem subiektywnym i pomiary mogą się różnic . Konieczna dalsza obserwacja proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąże