Zapytaj lekarza

7 1 6 , 9 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są skutki odstawienia tabletek?

Po prawie roku brania tabletek postawiłam je odstawić. Nie mam przyjemności ze współżycia, nawet pieszczoty nie sprawiają mi przyjemności, a do tego częste bóle głowy. Chciałam wiedzieć, czy po odstawieniu tabletek mogą być jakieś skutki? W trakcie brania nie przytyłam, moja przyjaciółka po odstawieniu bardzo przytyła, czy mogę spodziewać się tego samego?

KOBIETA ponad rok temu

Naturalne metody unikania ciąży

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Druga miesiączka po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych może nastąpić nieco później niż zwykle. Poza tym nie powinny wystąpić skutki uboczne. Tycie jest związane raczej z zażywaniem pigułek niż z ich odstawieniem.

Pozdrawiam!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy