Jakie są sposoby na poprawę niskiego libido?

Witam, mam dość nieskie libido ogolnie brakuje mi takiego popedu seksualnego nie wiem czym to możę byc spowodowane znacząco może coś nie tak z hormonami zbyt niski testosteron albo inne hormony, chciałbym sie dowiedzieć jakie za to odpowiadają żeby je poprawić ewentualnie nie badałem nigdy testosteronu czy może warto ?

Faktycznie przyczyną obniżonego zainteresowania seksem czasem są problemy hormonalne. Zalecam zmierzenie poziomu testosteronu, gonadotropin oraz prolaktyny.