Jakie zalecenia zastosować przy ustalonej lateralizacji u dziecka?

Witam. Ustalona lateralizacja u dziecka prawooczność,praworęczność i przewage lewej nogi ( noga LLP=) . Jakie zalecenia mogłabym wprowadzić ?

Witam
Pozostawić wolny wybór dziecku zgodnie z jego preferencją w zakresie wyboru ręki, nogi oraz oka .Tu nie ma innych zaleceń.
Pozdrawiam
Anna Szyda