Jakimi lekami leczy się chorobę Hortona?

Czy lekami cinnarizinum i dihydroergotaminum leczy się chorobę hortona, a jeżeli nie to jakimi lekami i jak długo trwa czas leczenia

Możliwe jest także leczenie inwazyjne, które polega na nastrzykiwaniu zwoju nerwu trójdzielnego alkoholem, glicerolem lub lidokainą. W ten sposób osłabia się jego aktywność. Radykalnym rozwiązaniem jest leczenie chirurgiczne oraz naświetlanie promieniowaniem gamma, co wiąże się z powikłaniami (np. zaburzeniami czucia na twarzy).

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/bol/klasterowy-bol-glowy-zespol-hortona-przyczyny-objawy-i-leczenie_36531.html