Jednoczasowe zastosowanie kilku leków

witam mam pytanie czy leki wziete na raz dumox 1g,no-spa 80 mg,furagina 100mg,flumycon 200mg,3 tabl zurawiny ,3 wit c z rutozytem,oraz na tachykardie metocard 50 .czy jest to szkodliwe polaczenie?mam ostre zapalenie pecherza ,cewki .

Lek. Tomasz Budlewski

Można, ewentualnie zachować około godzinny odstep między duomox i flumycon. Sugeruje tez jakis probiotyk dokupić dostępny bez recepty w aptece.