Jednostajny szum w uszach, nadwrażliwość na dźwięk

Moje problemy to: - jednostajny szum w uszach - nadwrażliwość na dźwięk, często niektóre dźwięki sprawiają mi ból - nadwrażliwość na światło, zapamiętywanie tak jakby kształtów przedmiotów i przenoszenie ich kształtu na inne rzeczy na które patrzę(zwłaszcza jeśli między nimi duży kontrast) - męty przed oczami - bardzo rzadkie migreny oczne - słaby śnieg optyczny - czasem kołatanie serca - osłabienie, niechęć do robienia czegoś - apatyczność - lekkie uczucie "ciśnienia" w głowie

Należy udać się na konsultację okulistyczną i laryngologiczną. Jeżeli w specjaliści nie znajdą przyczyny dolegliwości wskazane byłoby udać się na konsultację psychiatryczną, opisane objawy mogą być spowodowane nerwicą, lękiem bądź inną chorobą z tego kręgu.