Jedzenie pieprzu w nadmiernych ilościach po usunięciu woreczka

Zjadam duże ilości pieprzu czarnego w ziarnach około 50 gramów tygodniowo . Uwielbiam smak pieprzu , ale boje się ze mi może zaszkodzić . Szukałam wiadomości na ten temat ale wyczytałam ze pieprz jest antyrakowy , i pomaga w odchudzaniu . Ja mam nadwagę , jestem po operacji usunięcia woreczka żółciowego z kamieniami i nie wiem czy mi pieprz szkodzi lub nie ?! Ogólnie czuje się dobrze . Proszę po poradę czy ta ilośc jaką zjadam może szkodzić mojemu zdrowiu ???

Witam,
Proszę nie przesadzać z ilością zjadanego pieprzu, dzięki temu wcale Pani nie schudnie. Najlepszą metodą jest połączenie aktywności fizycznej z odpowiednią dietą.
Proszę zadbać o zdrową dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk