Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jedzenie pieprzu w nadmiernych ilościach po usunięciu woreczka

Zjadam duże ilości pieprzu czarnego w ziarnach około 50 gramów tygodniowo . Uwielbiam smak pieprzu , ale boje się ze mi może zaszkodzić . Szukałam wiadomości na ten temat ale wyczytałam ze pieprz jest antyrakowy , i pomaga w odchudzaniu . Ja mam nadwagę , jestem po operacji usunięcia woreczka żółciowego z kamieniami i nie wiem czy mi pieprz szkodzi lub nie ?! Ogólnie czuje się dobrze . Proszę po poradę czy ta ilośc jaką zjadam może szkodzić mojemu zdrowiu ???
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Jakie problemy ma polska transplantologia?

Polska transplantologia wciąż się rozwija. Przeszczepy są coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze. Wciąż jednak istnieje wiele trudności. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o polskiej transplantologii.

Proszę nie przesadzać z tą ilością zjadanego pieprzu i skonsultować się koniecznie z dietetykiem!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

Witam,
Proszę nie przesadzać z ilością zjadanego pieprzu, dzięki temu wcale Pani nie schudnie. Najlepszą metodą jest połączenie aktywności fizycznej z odpowiednią dietą.
Proszę zadbać o zdrową dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy