Jestem załamany. Dlaczego nie mam wzwodu?

Mam zaledwie 22 lat, a podczas stosunku nie mogłem postawić członka na baczość. Jest zupelnie osłabiony - to nie ten wzwód co wcześniej. Czym to może być spowodowane. Stres odpada, a papierosy palę. Brak kondycji się może do tego przyczynić (brak sportu)? Jestem naprawde załamany.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Ma Pan 22 lata, co oznacza, że zdecydowanie najbardziej prawdopodobną przyczyną Pana problemów jest podłoże psychogenne. Być może nie wysypiał się Pan ostatnio należycie albo stresuje się Pan jakąś przyczyną, której nawet sobie nie uświadamia. Być może też zmieniło się Pana nastawienie do partnerki.

Proponuję nie ustawać w próbach, a jeśli problem nie rozwiąże się sam po 3 miesiącach - odwiedzić seksuologa.