Kamica zółciowa a obniżony poziom płytek krwi

dobry wieczór mam pytanie dotyczące zaniżonych norm w ilości płytek krwi jestem honorowym dawcą krwi w styczniu tego roku miałem 126ooo plytek po kontrolnym badaniu za około 2-wa tygodnie miałem 131ooo pani doktor powiedziała mi że wszystko jest dobrze we wrześniu ponownie poszedłem oddać krew i na próbkach miałem 136ooo pani doktor odmówiła mi przyjęcia rozumię i kazała zrobić mi ponownie w październiku próby wspomnę ze mam kamice żółciową i pracuję jako górnik na dole w trudnych warunkach

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.