Karmienie dziecka z niską masą urodzeniową

Moja corcia bedzie miala zaraz 3 miesiace(urodzona z niska masa urodzeniowa w 42 tygodniu) co dwie godziny wypija 60/90 ml mleka modyfikowanego polozna powiedziala zebym jak skonczy 3mieciace dodawala do mleka odrobine kleiku kukurydzianego bo widocznie sie nie najada .dodam ze po zjedzeniu jak przespi z 15 minut to jest dobrze.prosze o podpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zalecenia położnej. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u lekarza pediatry.