Karmienie dziecka a kolki

Dzień dobry, dziecko ma 6 mcy, karmie piersią, pomału wprowadzamy zupki ," sloiczki" wg wieku. Mam problem z karmieniem ponieważ syn nie chce ssac piersi widać że jest głodny z chęcią by jadł ale odrywa się wygina i nic z tego, to samo jest gdy próbuje mu podać mleko zmodyfikowane z butelki, natomiast właśnie sloiczek zje z chęcią. Co może być powodem? Dostał syrop deboridat i krople na kolki. Skazy wysyłkowej objawow raczej nie ma. Co robić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli syn odmawia przyjmowania mleka zarówno z piersi jak i modyfikowanego sugeruję skontaktować się osobiście z położną laktacyjną oraz udać się do pediatry na wizytę kontrolną z dzieckiem.