Karmienie mlekiem modyfikowanym i przyrost wagi u 6-tygodniowego dziecka

Karmimy naszego synka mlekiem z butelki modyfikowanym, urodził się dość duży 4500 po 6 tygodniach przybrał na wadze do 6000 zjada średnio 120ml co około 3 godz ale domaga się częściej i więcej czy to nie zawiele dla niego, nie przeje się

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, z Pani opisu wynika, że dziecko rozwija się prawidłowo i dobrze przybiera na masie. Nie ma się co martwić i karmić co 3 godziny według tego schematu jaki Państwo stosujecie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do zadawania pytań i ewentualnego kontaktu z pediatrą. Pozdrawiam