Kaszel i uporczywa flegma, bóle płuc

około 2 miesiące męczy mnie kaszel 2-3tygodnie uporczywa flegma 2-3 dni lekko bola pluca sporo sie stresuje czego to moga byc objawy dodam w przeszlosci kilka razy mialem długotrwały kaszel nigdy z tym nie byłem u lekarza

Długotrwały kaszel bezwzględnie wymaga diagnozy. Należy brać pod uwagę choroby zatok, choroby płuc. Jak często występuje katar (przedni? tylny?), kiedy ostatnio miał Pan robione zdjęcie płuc? Proszę udać się do lekarza rodzinnego .