Kaszel u 4-miesięcznego dziecka a duża wilgotność powietrza

Dzień dobry. Moje prawie 4 miesieczne dziecko obudziło sie dzisiaj z kaszlem. Nie ma gorączki, nosek jest czysty i humor mu dopisuje. Śpi normalnie a kaszel nie budzi go. Co to może być? Czy przyczyną może być bardzo duża wilgotność powietrza w sypialni?

Aleksander Ropielewski

Wysoka wilgotność powietrza może być przyczyną kataru a nie kaszlu. Trudno jest mi stwierdzić na podstawie Pani opisu jaki może być powód kszalu u Pani dziecka.