Kaszka w obrębie skóry u 7-miesięcznego dziecka

Od kilku dni u mojej 7 miesięcznej córki głownie z tylu ud i na ramionach pojawiła sie kaszka (nie widoczna, tylko wyczuwalna). Co moze być powodem ? Nigdy nie miała problemów ze skóra.

Jeżeli te miejsca nie są zaczerwienione, zmienione zapalanie to raczej nie należy się przejmować. Można smarować te miejsca oliwka dla dzieci.