Kiedy mam włożyć krążek?

Witam, Mam pytanie odnośnie krążków Adaring, będę używać je pierwszy raz i nie wiem kiedy je wlozyc... ostatni okres zaczął się 26.06. Kiedy mogę to wlozyc ? Dokładnie tydzień od rozpoczęcia okresu czy kiedy?

Dzień dobry
Adaring należy założyć 1. dnia naturalnego cyklu (pierwszego dnia miesiączki). Można rozpocząć stosowanie systemu między 2. a 5. dniem cyklu lecz w takim przypadku przez pierwsze 7 dni w czasie pierwszego cyklu stosowania systemu zaleca się jednoczesne stosowanie mechanicznej metody antykoncepcji.
Pozdrawiam